Ivetka303

jak se zbavit psích chlupů

Zajímalo by mě jestli existuje nějaký výrobek, díky kterému se zbavím psí srsti na oblečení, potazích, povlečení apod.? Váleček kolikrát vůbec nebere, a mohla bych se zbláznit než bych „oválečkovala“ celou postel. Nevím si už rady :( neraďte ať oholím psa nebo ho nemám doma. Máte prosím někdo zkušenost?
Jen „seriozní“ odpovědi prosím
Díky moc
Doplňuji:
To Conchus
opět odpověď typu idiota. Kup si jiného psa může napsat fakt jen …, co jiného dodat !!

Nejlepší odpověď
Lucijej

My na chlupy používáme akorát vysavač – klasický i takovou ruční „fučku“ .

Další odpovědi
Sůwa

Na to je nástavec se dvěma červenými vložkami, které krásně posbírají chlupy. Něco jsem našla, takhle to vypadá a vložky jsou vyměnitelné :
http://www.vy­savac.cz/vysa­vac-cz/eshop/7-1-Nastavce-prislusenstvi/0/5/341-Hubice-Electrolux-AC-23-mala
Mám v tom provedení i ruční kartáč na oblečení.
Doplňuji:
Tahle je dost malá, máme doma i větší.

iceT

Na chlupy je dobrý váleček,ale jsou všelijaké typy-jedny se oplachují pod vodou a mohou fungovat dál,na jiných se mění ta lepivá páska,ale s těmi dobré zkušenosti nemám.Vysavač taky moc nezabral.I kdybyste pejska naučila,aby neskákal do postele,tak se vylínané chlupy dostanou všude.

http://hobby.id­nes.cz/zvireci-chlupy-z-obleceni-odstranite-vychytavkou-je-houbicka-na-nadobi-13h-/hobby-domov.aspx?c=A090605­_160251_hobby-domov_mce

bolak

Chtěl jsem napsat „záleží na tom kde ti rostou“, protože na záda si prostě sama nedosáhneš, ale po rozkliknutí otázky koukám že to máš i na oblečení.

Když nepomůže vysavač ani váleček, zkus to zdrhnout mokrým hadrem. Pokud by to bylo jenom na místech o menší rozloze, tak já používám normální izolepu. Koupíš v krámě za dvacku, oblepíš a strhneš. Pokud trpíš na chlupaté nohy tak postup znáš.

briketka10

já na svoji kočku používala spray proti línání, ale i na psy jsou šampony
http://www.srov­nanicen.cz/q/FUR­minator%20%C5%A0­ampon%20250ml/­?min=138&z=20
Doplňuji:
bližší informace o šamponu dá se koupit někde ve zverimexech
http://www.zo­ohit.cz/shop/psi­/pece_strojky/fur­minator/183810

iwrana

Z oblečení se chlupy dostanou,když se při praní dá do pračky kromě oblečení i houbička na nádobí.Na tu se chlupy nachytají.

samicek333

My máme doma také dlouhosrsté plemeno,které pořád v kuse líná. Často vysáváme, to docela pomáhá. Chlupy z oblečení dostanete vlhkým hadříkem.

Conchus

Co má co dělat pes v posteli? Když ti vadí chlupy, kup si jiného psa. Např. náš bišonek za sebou nenechá ani jeden chloupek. Zase se musí pečlivě česat, aby byl za fešáka.

ReHu

Také mám chlupy všude.
Nejvíc se mi osvědčila obyčejná lepící páska. Ustřihnu kus, který obtočím kolem prstů na ruce (krom palce) a konce slepím. poklepáváním na místa postupně chlupy přemístím z oblečení či gauče na lepící pásku.
Je to sice nekončící proces, ale je levný a funguje.

venkovan

Je to spolehlivý recept a funguje dobře.
namazat medem a poválet se v posteli. med se nechá dobře smýt, navíc je blohodárný na pokožku.
Dělá se to i s pryskyřicí, třeba osikovou. Jen ta se špatně sundavá z těla, ale zas se tal spojí odstraňování vlastních chloupků z těla.