Jak se zbavit podnajemníka v byte?

Odpovědi
Elk

Zaprvé mu to říct a přesně mu dát vědět, do kdy se má odstěhovat, pak vyměnit zámek.
Pokud to nepomúže, zabalit mu jeho věci za přítomnosti dvou světků, sepsat seznam, uložit je mimo byt a dotyčnému poslat oznámení o vystěhování.

Jambalaya

Nevíme, jaký má statut. Pokud má v bytě trvalé bydliště a bydlí zde, tak jedině dobrovolným odstěhováním, případně soudním, máte-li k tomu důvod. Jinak záleží na tom, jakou máte smlouvu.