blondinka

jak se zbavit pocitu „knedla v krku“

děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
vagra

Doporučuji návštěvu ORL/ušní,nosní,krční/Měl jsem podobné,nepříjemné pocity.Po návštěvě lékaře,který mi předepsal ACC LONG šumivé tablety,potíže přestaly.
Pokud vaše potíže souvisí s nadměrnou tvorbou hustých hlenů/to zjistí odborník/tak vám určitě pomůže.
Ve zdroji je adresa,kde jsou účinky tohoto léku podrobně popsány.
Přeji úspěšnou léčbu.

Zdroj: http://www.le­karna.cz/acc-long-20x600mg-sumive-tablety/

Další odpovědi
Wolf_Net

Záleží na tom, čím to je. Jestli to máš před Bungee Jumpem, zkus Kinedryl, jestli je to kvůli starosterm, zkus Diazepam 🙂, ale jestli je to prostě tak jako najednou, tak mě zabírá Rennie. Chutná to jak křída, ale jinak to pomáhá.

Michal

Jít k doktorovi a kloktat běžně dostupným koktladlem.

ReHu

Zkus to zapít. Nebo přepít? Třeba kubánským rumem.