citonek009

Jak zmírnit pocení?

hodně se potím a už nevím co s tím. Není to tím, že bych se nesprchovala… sprchuju se denně :D vyzkoušela jsem snad tunu různých antiperspirantů (nebo jak se to píše) a stejně nic nezabírá… Neznáte něco, co pomáhá a alespoň zmírňuje pocení?

Odpovědi
Drap

Pocení se nejde zbavit. Každý se potí. Někdo více někdo méně. Přestaneme se potit až po smrti.
Otázka byla změněna i její význam. Proto nová odpověď.Zmírnit pocení a jeho nepříjemné následky můžeš jen kosmetickými přípravky a zvýšenou hygienou.

Kepler

Slovo lékaře: http://www.lec­bachorob.cz/nad­merne-poceni-celeho-tela/
Přípravky a metody: http://hledani­.vitalion.cz/?cx=0019­81364544604185879:co_lxw­feuiu&cof=FORID:9&i­e=UTF-8&q=nadměrné%20po­cení&sa.x=0&sa­.y=0

arachis

Hlavně nepít studené, teď v létě to vybízí, ale organismus nemá extrémy rád a dělá všechno proto, aby měl teplotu 36,5 stupňů. Proto se v jižních zemích popíjí v létě horký čaj, vyvolá to v organismu potřebu ochladit ho. Když se pije studené, tak se logicky snaží zahřát a vy se začnete potit. Pít méně a častěji a nejlépe "pokojovou teplotu. Nosit volnější halenky a ne upnutá trička a co to jde chladit si ruce, hlavně zápěstí, klidně až po lokty studenou vodou. Koupit si lihové ubrousky na otírání, ty chladí. A jeden soukromý návod. Doma se v létě sliju alpou lesanou a když jdu do práce tak se nastříkám od hlavy až k patě sprejem na nohy s mentolem za 39 Kč.

iceT

Mě pomáhá Driclor, pokud bys zadala do zdejší hledací lišty, taky bys našla a jistě ti to i ukázalo, když jsi otázku zadávala.
Někteří snad budou mít námitky proti chemii, ale mě osobně je odporné mít mokré koláče v podpaží. I když jsem včera koukala na starší film,a tam měli lidi zpocená i saka, ale v tom filmu mělo být velmi horko.

Džonek

Já se nadobro zbavil pocení díky iontoforéze Antipe. Investice se rozhodně vyplatila. Teď koluje Antipe po rodině a přátelích. Někteří byli natolik spokojeni, že si koupili svoji.

talka

Já se potím při každém nerváku (rozhovor – i telefonem), ale jinak celkem ne; a taky mi nic nepomáhá.