Avatar uživatele
čubánek

Jak se zbavit plísni ?

Jak se mám zbavit plísni použil jsem savo proti plísni zmizlo to ale za chvilku se to zase oběvy mám ceresit stop vlhkosti sice je tam voda ale plísně se pořad tvoří máte někdo nějakou radu děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
antík

Přípravky na zmenšení vlhkosti a proti plísnové přípravky,pokud jste to použili,nemám slov :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jari

Mohu doporučit FUNGISPRAY od Stachema Kolín použil jsem to pouze jednou a už se mi v bytě plísen neobjevila.Má to i bělící účinek,nevím jak Vám by to pomohlo ale mě ano.Bylo to dražší než SAVO přesně nevím kolik ale spokojenost byla

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ta otázka tu nedávno byla. Asi jediná šance je ostranit omítku až na zdivo,použít penetraci s protiplísňovým účinkem,novou omítku,štuk,znova vybílit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
L.Knize

Savem se plísně nezbavíte, naopak je to to nejhorší, co můžete udělat.Savo dráždí dýchací cesty a navíc plíseň jen vysuší a ta se začne šířit dál. Doporučuji použít přípravek na plísně od Ceresitu, potom oškrábat malbu až na štuk, natřít penetrací Capatox od Caparolu a potom jako nátěr použít Indeco-W od Caparolu a budete mít pokoj. Existuje ještě jedna možnost a to je, zlikvidovat plíseň, nově vymalovat a malbu přetřít nátěrem s nanočásticemi od Colorlaku a tento nátěr se aktivuje slunečním zářením, nebo měkkým UV světlem a díky obsahu nanočástic ničí plíseň,viry,bak­terie a pachy.Tyto jsou přeměněny na vodní páry.Ale je to nákladné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, já myslím, že nějaký přípravek proti vlhkosti dělá i Ceresit nebo Den Braven. Já teda znám jen lepidlo Ceresit, protože jsem teď dělal doma podlahy a lepil to s ním. Ale byl jsem přímo v jejich prodejně a mám takový pocit, že jsem tam takový podobný přípravek proti vlhkosti určitě viděl.

Nový příspěvek