Jak se zbavit plísně za ušima?

Dobrý den. Nevíte, jak se zbavím plísně za ušima? jde o to, že se za něma pravidelně myju a tak nevím, čím to může být… poradíte mi prosím? Díky

Nejlepší odpověď
vecernice

Jestli je to plísenˇpomohl by /tedˇnevím jak se to píše/Kanesten/-volně prodejný v lékárnách.Prvně udělat jemný roztok hypermanganu a tím jakoby vyčistit a pak potřít.Když nic tak zajít na kožní.

Další odpovědi
Michal

Omezit mytí ,voda plísně mnohdy živí.Potírat nějakou mastí,nejlépe poradí v lékarně nebo přímo u kožního lékaře. A smiřte se s tím,že plísně dovedou být velmi úporné.

Marunka

Čistota půl zdraví, špína celý. Tak se za nima nemyj.
Nebo uřízni uši a nebude plísen za ušima.

kikinka2210

jděte k lékaři.Můj křeček měl plísen na bříšku a umřel protože jsme mu nekoupili mastičku včas!Rychle nebo vy taky!!!Ať Vás není škoda!!

Q

Nevím, zda-li se skutečně jedná o plíseň – spíše ne, častěji tam bývají problémy s ekzémem, toto by měl řešit odborník 🙂
Ale na ekzém rozhodně nepomůže stále mýdlo s vodou, obzvláště ne „obyčejné“ mýdlo, které vysušuje.