Avatar uživatele
Carlos1

Jak se zbavit otravného okna „VýzkumNetMonitor Panel“?

Kdysi jsem se k tomu přihlásil v duchu příslibu, že všichni účastníci získají jako dárek selfie tyč. Nic jsem nezískal a jako dárek mi zůstalo otravné okno, které neustále chce označit, kdo jsem.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2742 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ignorovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bednaricek

Někdy je opravdu oříšek se něčeho podobného zbavit. Musel jste instalovat nějaký program? Pokud ano, tak ho odinstalujte a pročistěte registry např. aplikací CC cleaner. Záleží také na tom, jaký máte prohlížeč. Pokud dotazník není spojený s aplikací, tak bude nejjednodušší odinstalovat celý prohlížeč a nainstalovat znovu. POZOR! Přeinstalací prohlížeče vymažete všechna uložená hesla, uložené stránky, atp.! Pokud se vyznáte více, tak vyzkoušejte prohledat addony v prohlížeči – mezi nimi se může skrývat nějaký reklamní addon, který Vám neustále podstrkuje tuto reklamu. Odinstalujte z počítače všechen nepotřebný „toolbar“ software. Dále doporučuji počítač pročistit programem Anti Malware Bytes MBAM – ten Vás zbaví veškerého malware.
V případě neúspěchu mi můžete poslat soukromou zprávu a určitě to nějak vyřešíme – musel bych nahlédnout do FRST logu abychom zjistili, co tam vastně všechno běží. Hezký zbytek dne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Carlos1

Ono se řekne ignorovat. To okno je tam i po restartu. Nepomůže ani změnit prohlížeč. Je to nainstalováno v počítači a já již nevím, jak se ten program jmenoval.

před 2741 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek