Carlos1

Jak se zbavit otravného okna „VýzkumNetMonitor Panel“?

Kdysi jsem se k tomu přihlásil v duchu příslibu, že všichni účastníci získají jako dárek selfie tyč. Nic jsem nezískal a jako dárek mi zůstalo otravné okno, které neustále chce označit, kdo jsem.

Odpovědi
anonym

Ignorovat.

Bednaricek

Někdy je opravdu oříšek se něčeho podobného zbavit. Musel jste instalovat nějaký program? Pokud ano, tak ho odinstalujte a pročistěte registry např. aplikací CC cleaner. Záleží také na tom, jaký máte prohlížeč. Pokud dotazník není spojený s aplikací, tak bude nejjednodušší odinstalovat celý prohlížeč a nainstalovat znovu. POZOR! Přeinstalací prohlížeče vymažete všechna uložená hesla, uložené stránky, atp.! Pokud se vyznáte více, tak vyzkoušejte prohledat addony v prohlížeči – mezi nimi se může skrývat nějaký reklamní addon, který Vám neustále podstrkuje tuto reklamu. Odinstalujte z počítače všechen nepotřebný „toolbar“ software. Dále doporučuji počítač pročistit programem Anti Malware Bytes MBAM – ten Vás zbaví veškerého malware.
V případě neúspěchu mi můžete poslat soukromou zprávu a určitě to nějak vyřešíme – musel bych nahlédnout do FRST logu abychom zjistili, co tam vastně všechno běží. Hezký zbytek dne.

Carlos1

Ono se řekne ignorovat. To okno je tam i po restartu. Nepomůže ani změnit prohlížeč. Je to nainstalováno v počítači a já již nevím, jak se ten program jmenoval.