caroll

Jak se zbavit oční pigmentace na belmu?

Asi před týdnem se mi na pravém oku na belmu vytvořila tečka. Na oční mi řekli, že je to pigmentovaná skvrna. Je to hodně vidět a je mi to vážně nepříjemné, když se mě na to lidi ptají a vůbec že to tam mám. Chtěla bych se zeptat, jestli to nejde nějak odstranit?(třeba nějak zabělit, nebo něco,aby to nebylo moc vidět).Máte s tím nějaké zkušenosti? Poradite mi? budu ráda za každou odpověď

Nejlepší odpověď
briketka10

Určitě sledovat může se vyvinout později,
jako oční melanom či nějaká rakovina ne,
že bych chtěla strašit, ale stát se to může.

Jéje marci1 ve Tvém odkazu je
popsáno to stejné co píšu já, ale
já jsem to napsala z hlavy.
Nic neopsala fakticky 😁

Další odpovědi
kodl67

Proč ses nezeptala na tom očním???To není žádná prdel nechat si tu radit co s očima a čím bys to jako chtěla bělit proboha…savem???

marci1

Nelze. Důležité je pigmentovou skvrnu sledovat, zda se nezvětšuje a nemohla by se změnit v něco vážného. Škoda jen, že jsi se nezeptala na to, co Tě zajímá a jak se máš zachovat, lékaře na očním, máš právo na informace. 🙂
http://www.plus­ka.sk/izdravi­e/liecba/zdra­vie/pigmentove-znamienko-oku-moze-prerast-melanom.html

briketka10

To je, ale nápad žejo 😁

chachar1922

Vybělit oko ?
Ježíšku na křížku.