Oprah

Jak se zbavit ochlupení na řitním otvoru. Jsem žena a dost mi to vadí.

Nejlepší odpověď
pekynka

No velmi opatrně oholit, zvlášť pokud máte hemoroidy,chloupky nerostou z řiti, to už je slizniční tkáň, ale z kůže kolem ní.

Další odpovědi
Miroslavst

Vyholit, sednout do ohniště, co ještě jiného poradit?

PostApMan

Podle toho co jsem vygooglil je pravděpodobně nejlepší laserová nebo klasická „lepenková“ depilace. A dnes to podle těch cen ani neni drahé.

Zdroj: google.cz

Michal

Provést depilaci u odborníka,nebo opatrně oholit,ale to Vás bude znovu a znovu trápit.