Jak se zbavit obtisklých prstů na konženkové bílé sedačce asi od ořechů?

Nejlepší odpověď
Toruk

Pamatuji se, že jako malý (a neznalý) jsem loupal ořechy ze slupek holýma rukama (v době, kdy slupky měly hodně šťávy). Skvrny od těch slupek to jsou nezmaři, nejdou smýt- staly se součástí mé pokožky zhruba na týden. Zmizely asi díky tomu, že se pokožka regeneruje… s kůží ze sedačky to asi bude horší. Doporučuji sehnat barvu na kůži a přetřít/ nastříkat sprayem.

Další odpovědi
ladyhawke

citronem, kys. citronová tyto věci zpravidla zvládá.