Klára K.

Jak se zbavit obřího špeku z břicha? Je mi třináct..

Takže, abych situaci lépe popsala:
Před rokem, na začátku prázdnin, jsem byla opravdu hodně tlustá, a nějak tak přes prázdniny jsem se rozhodla, že se sebou něco udělám, a tak jsem si udělala rutinu, padesát dřepů denně (později jsem to zvýšila na šedesát), samozřejmě to nebyly pouze dřepy, byly to i sedy lehy, sklapovačky, kliky, tancování, běhání… Prostě tak, abych hubla všude. No, už to dělám rok, nohy jsem si samozřejmě hezky vysvalila, a už nevypadám jako puding s dvojitou bradou. Ale před pár dnama jsem si uvědomila, že musím zabrat. Proč? Protože jsem si všimla, že mám na břichu obří špek. Fakt obří. Měla jsem ho tam celou dobu, ale tak nějak jsem se soustředila na ty nohy, takže jsem si ho nevšimla. Přijde mi divné, že i přes to, že už rok dělám sedy lehy každý den (předevčírem jsem si zvedla laťku a dělám jich sto denně) tak mám na břichu stejně velký špek, jaký jsem měla předtím, něž jsem začla pravidelně cvičit. Nevíte prosím, jak se ho mám zbavit? Už opravdu nevím, co mám dělat, jím docela málo, ale ten špek tam prostě furt je!
P.S.:
prosím neodpovídejte stylem „vždyť je ti teprve třináct, o tyhle věci se ještě nestarej“ apod. Myslím, že to, že je mi teprve třináct, ještě neznamená, že mám kašlat na svou fyzičku.

Nejlepší odpověď
anonym

tak ještě zkus tyhle:
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/238323-jak-vyrysovat-brisni-svaly-k-dokonalosti-i-v-domacim-prostredi.html

Další odpovědi
Quimby

Možná je chyba v jídelníčku.
Pokud máš větší příjem než výdej, tak hubnout nebudeš.
Neznamená to ale, že přestaneš jíst, nejlepší je zdravý, vyvážený jídlo ve více dávkách, třeba 5malejch porcí za den.
Ale nejlepší by bylo, kdybys navštívila třeba ien obvodního lékaře, s tím, že bys chtěla zhubnout cvičením, on/a zná tvůj zdravotní stav a určitě má nějaký kontakty, kam by tě mohl/a odkázat.
Nebo si můžeš rovnou najít poradce pro výživu, který by ti s tím jídelníčkem pomohl.

hayleyy

Možná máš zpomalenou funkci štítné žlázy.

bolak

Obří špeky z břicha sou sexy.

iceT

Možná by to chtělo zaměřit se na všechny skupiny břišních svalů
http://www.men­zone.cz/posilo­vani-brisnich-svalu-budujeme-skvele-brisaky-493/

taky je varianta ta,že máš břišní svaly tak nějak oslabené nebo jak to říct,že jim žádné cvičení nepomůže,ale to asi nebude tvůj případ.
Já si dovolím vystoupit z řady a odpovědět ti přesně tak jak nechceš,aby ti bylo odpovězeno.Proboha je ti třináct,nebláz­ni…napřed pláčeš nad špekem na břiše a pak to okomentuješ slovy „přece nebudu kašlat na svou fyzičku.On ten špek a fyzička jsou dva rozdílné pojmy.Je sice fajn cvičit pravidelně,ale taky jsi ještě ve vývinu,aby ses nestrhala,protože jak klasik praví "sportem k trvalé invaliditě“…

Elen5105

„Jím docela málo“ to je právě špatně. Musí se jíst pravidelně. Pětkrát denně a vyvážená a zdravá strava.

Nevíteto?

Asi jíš nějak špatně ☹ (tím nemyslím moc)

marci1

Zkus si projít otázky o cvicích na břicho : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=cviky%20na%20b%­C5%99icho

Beer4Real

Na to že ti je 13 máš lepší gramatiku než většina obyvatel čr.
Špek ale ani IQ ti rozhodně nechybí :)

Hlada

Člověk není z formely. Jestli jsi zdravá, použij Photoshop. Jestli jsi nemocná, navštiv lékaře.

gagaga

:)