Anonymka15+

Jak se zbavit nevolnosti z pohledu na krvácející rány?

Dobrý den, mám problém s tím, že nesnesu pohled na krvácení u úrazů. Nevadí mi krev jako taková, ale dělá se mi špatně z pohledu na žilní a tepenné krvácení. Chce se mi zvracet, i když vidím jen video o první pomoci. Chtěla jsem na medicínu, ale bojím se, že to kvůli tomu nezvládnu. Slyšela jsem, že na medicíně je to časté, ale chtěla bych se toho zbavit dříve, než nastoupím na VŠ.

Odpovědi
Pentomino

Ke studiu VŠ jsou zapotřebí zejména intelektuální předpoklady, ne jen otupět při koukání se na krev.