Avatar uživatele
BeruškaSedm.

Jak se zbavit nervozity aniž by jsem užívala nějaké tabletky ?

Dobry den,v poslední době me hodne trápí tréma a nervozita,hlavně ve škole při zkoušení atd. Také se mi hodne klepe hlas i ruce,takže každý hned pozná,ze jsem v nervach. Chci se te neustále nervozity zbavit,i lékařky mi doporucily nějaké leky magnesium atd.,ale mamka mi je dávat nechce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Magnesium apod. jsou sice „tabletky“, ale účinná látka není nějaký ´oblbovák´, jde o doplnění minerálů v organismu – pokud ti tohle doktorka doporučila, není vhodné ji neposlechnout – vezmi, případně, mamku k doktorce sebou – aby si ony dvě vysvětlily, o co se jedná…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Magnesko jím už deset let, pokud ti ho lékař doporučí, tak by si ho měla brát, je to proti křečím a dlouhodobé pravidelné užívání má opravdu účinek. Není to lék, je to látka která tělu chybí, třeba jako je železo.

Na nervozitu mi pomáhá hýbat prsty u nohou. Nikdo to nevidí a mě to uklidní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Magnesium ( hořčík ) mohou užívat i děti. Má dobrý účinek na nervovou soustavu. Ale trému máme skoro všichni. Zkus si zhluboka dýchat a říkej si, že o nic nejde, hlavní je zdraví. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Léky nechceš, pak už zbývá jenom tréning sebeovládání. Dobrá je jóga. Já si ale raději vezmu ten prášek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

Na trému žádné magnezium nepomůže. Někteří lidé jsou zkrátka flegmatici, někteří trémisté, a musí se s tím vyrovnávat celý život. Na trému pomáhá opravdu, to co píše „Mosoj“. Jóga nebo nějaký nácvik sebeovládání. Například když na tebe jde tréma, zkus myslet na něco pro tebe velmi příjemného. Pokud by se ti to zhoršovalo, vyplatí se nebát se a navštívit nějakého opravdu odborného lékaře, a né lékaře, který předepisuje na trému magnezium. Já také občas beru magnézium, ale kvůli hybnosti svalů a proti svalovým křečím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek