Avatar uživatele
zeeue

Jak se zbavit nervového tiku v ušním zvukovodu !?

Jen dodávám, že to není žádný zánět ve středouší. Mám to určitě ve vnějším uchu. Dřív jsem to mívala v dolním očním víčku a už to bylo dost otravné, jenomže teď mi škube někde ve zvukovodu těsně před bubínkem a nejenže ten pohyb cítím… já ho bohužel i slyším! Je to k nesnesení , přichází to čím dál častěji a vzhledem k tomu, že na druhé ucho po nehodě v dětství neslyším, je to pro mne i značně omezující ): Prosím, nevíte někdo – co s tím?! Jde tu o nervy… doslova (:

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Odine před 4288 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
eltotzauer

Dobrý den,
trápí mě naprosto identický problém, který mi trvá již přes 2 roky. ORL a neuro si mě přehazují jako horký brambor – z ORL pohledu mám naprosto zdravé uši, sluch jako rys, na neuro také nic, byla jsme i na MR. Proběhnul u nějaký progres? Nejčastěji mi to dělá, když se protahuji, zívám nebo se mi dostane do uší vzduch ve smyslu říhnutí. Druhý případ je, kdy se to spustí samo od sebe zcela spontánně. Díky LT

Avatar uživatele
Svamburger

Ano, spustí to náhle zivnuti, rihani. Konečně jsem našel někoho, kdo má stejné symptomy. Na Orl je to katastrofa – pořád jen dokola ušní selest, zvyknete si. Já už si zvyknul na pískání v uších, ale tohle je něco jiného. Zná někdo odpověď? Potřebuju jen toho doktora nasměrovat správným směrem. Prosím poraďte mi. Děkuji moc za pomoc. Klidně na email Svamburger@seznam.cz

Avatar uživatele
Luboš 79

Dobrý den, mám to úplně to samé, jakoby vibrování v uchu, jako když se chvěje bubínek, ne v kuse, ale mezi periodami je 1 vteřina klid. Můžete prosím poradit, zda jste na to přišla??? Byl jsem asi 5 krát na různém orl vyšetření a nic. Nikdo mi nedělal vyšetření ucha zevnitř. Děkuji za odpověď. S krční páteří také cvičím, ale žádné zlepšení v uchu.

Avatar uživatele
vera12

dobrý den,při ticích všeobecně pomáhá hořčík,alspon já s ním mám dobré zkušenosti.

před 4195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miragecze

Dobrý den, pomohlo vám něco na ten tik v uchu? Mám to samé a mohu se z toho zblaznit. Děkuji moc za odpověď. Mirek G.

před 1290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luboš 79

Dobrý den, mám to úplně to samé, jakoby vibrování v uchu, jako když se chvěje bubínek, ne v kuse, ale mezi periodami je 1 vteřina klid. Můžete prosím poradit, zda jste na to přišla??? Byl jsem asi 5 krát na různém orl vyšetření a nic. Nikdo mi nedělal vyšetření ucha zevnitř. Děkuji za odpověď. S krční páteří také cvičím, ale žádné zlepšení v uchu.

Nový příspěvek