Elixír

Jak se zbavit negativního vnitřního pole myšlenek a negativní energie?

Neustále vnímám negativní energií, kterou sám produkuji, podvědomě či vědomě. Svět je mi nepříjemný a disharmonický. Dělám životní chyby podvědomě! Nechce se mi bojovat a být lepším, proč se snažit? Vzdát to taky nechci, pravdu vnímám okrajově a vím že nejsem sám. O negativní energií se opírám jako o berličku, je to útěk před strachem mého já. Co s tím?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud vnímáš to, že vysíláš negativní energii, musíš ji přestat přijímat. Nevěnuj pozornost negativním informacím, nevědomky si do svého života přitahuješ víc negativního. Kdykoliv něčemu věnuješ pozornost, vesmír Ti to znásobené vrátí. Je jako zrcadlo, které odráží energii, kterou vyšleš. Přijmi svou realitu, tím zahájíš vysílání pozitivních vibrací, nebudeš už se světem „bojovat“, ale staneš se jeho součástí.
Začni tím, že nebudeš sledovat zprávy ( ať už v novinách, v rádiu, TV ). Většina zpráv je samozřejmě negativních. Tato negativita nás ovlivňuje, přijímáme ji. Pak stále nadáváme, jak je všechno špatné, co hrozného se stalo apod. Příjem negativity = výdej negativity. Zabývej se pozitivními věcmi a budeš vyzařovat pozitivní energii. Zprávy nesleduji, cítím se pozitivně naladěná. Na světě jsou negativní i pozitivní věci, záleží na Tobě, co si vybereš. A co vyšleš, to se Ti vrátí ! 🙂

Další odpovědi
zjentek

a mohl bys uvést jedinej příklad toho, co děláš špatně? V tom, co žiješ a vnímáš, žádná harmonie není ..tak v čem máš problém?
Buď vděčnej, že cítíš ty popisovaný fakta a uleví se ti. Seš očividně v realitě a z ní nevytvoříš krásnej svět tak, že si za bytelnou zdí ideálního života nasadíš klapky a děláš, že zlej svět kolem se tě netýká ..takový pozitivní pole s klapkama získáš, až přijdeš o lásku (myslím tu v duši) ..tak co tedy chceš?