Jak se zbavit nadměrného ochlupení v intimních místech?

Nejlepší odpověď
grifin

Na trhu je dostatek el. strojků,i pro dámy,
jen žádnou chemii.

Další odpovědi
panenka

já vám můžu poradit jediné a to oholit si to.třeba vám tu někdo poradí ještě něco jiného.

Vicki

Určitě by Vám pomohla laserová epilace.Na netu si vyberete.Stačí zadat -epilace laserem.

ReHu

Já si myslím, že laserová depilace je už překonaná a že celkem bolí. Nyní jsou už i jiné a méně bolestivé možnosti. Např. pulzní apod. R.

dagry

NO já bych jako nejrychlejší metodu viděla kvalitní strojek.

Spiritus

zkus cukrovou nebo arabskou pastu-je to přírodní a postupně chloupků ubývá

Zungu

Určitě nejlepší je epilace laserem.Po čase se chloupky ztenčí a pak přestanou růst úplně,ale je to dost drahá záležitost.

Adrianka82

Mě zní docela logicky toto: „Laserová depilace je založena na principu selektivní fototermolýzy. Laserový paprsek pronikne do podkoží, aniž by poškodil pokožku. Světelná energie se v podkoží cíleně absorbuje v melaninu (pigmentu), který je obsažen ve vlasovém kořenu, ze kterého vyrůstá tmavý vlas. Profesionální depilační laser odstraňuje příčinu tmavých chloupků (vlasový kořen), ne pouze následek (vlas). Jedině pomocí zmíněné metody – laserové depilace – lze trvale odstranit neestetické tmavé ochlupení, ale ponechat přirozenou ochranu pokožky.“ Cituju z: http://ilk.cz/la­serova-depilace