kyklopfalo

Jak se zbavit mravenců na zahradě?

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze vám zasílám diskuzi Jak se zbavit mravenců na zahradě tak se podívejte

Zdroj: http://www.aba­lity.cz/index­.php?page=dis­c&disc=269281

Další odpovědi
9 řemesel

A proč?? Kde tedy mají bydlet a žít ?? Proč chceme vše jenom ničit a zabíjet?? Ale rada nakonec: co ji třeba vybetonovat??/tu zahrádku/.

atriplex

Mravenci sežerou doslova kila škodlivého hmyzu, tak proč je likvidovat?

pondělí

nechat je žít,
je dokázáno že mravenčí komunity dosahují mnoha milionů jednotlivcu a jejich radius,jednoho rodu je několik stovek kilometrů,
a vy jste jen malý a hloupý jedinec s problémem vraždit

elektrikář

Pokud k vám nechodí domů na cukr nechte je žít. Když si ale nemůžete sednout pro mravence na zahradu deratizátoři mají spoustu postřiků v každé větší drogerii nebo v zahradnických potřebách jich mají že si neumužete nějaký nevybrat.Mravenci jsou sice užiteční ale také roznášejí mšice chodí jim na cukr z exkrementů. Chovají je jako lídé krávy.Jak vám baští jahody je to jistě k vsteku ty nakousané se potom kazí.

Bob2

Cauky, jak se ted oteplilo, tak resim problem s mravencema na balkone, nevite jak nejlepe a i rychle si s tim poradit, abych se jich zbavil a uz se nevraceli? Dekuji.

rosestic

Nejlepsi co jsem na tenhle problem vyzkousel je http://www.ne­udorff.cz/vyrob­ky/loxiran-mravenci-bufet.html, koupit v obchodech jako je obi a hornbach.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.