mapex

Jak se zbavit mindráku ?

Odpovědi
ReHu

Záleží na to, o jaký se jedná.
Někdy si to dotyčný pouze namlouvá, protože mu 1 člověk cosi řekl. Dalších 20 to třeba vidí jinak.
A také 1 mindrák několikrát vyváží jiný +.

luky.1986

Naučit se mít sám sebe rád. I s pluskama i minusama:-) Asi záleží, čeho se mindráky týkaj. Fyzický, psychycký..

reklamnizved

Mindrák je vlastně poškozené sebevědomí.
Někdo má mindrák z toho, že mu v pubertě naskákaly pupínky, někdo má mindrák ze svého velkého nebo naopak propadlého břicha…
Není nad to, když se má člověk rád i se svými nedokonalostmi. A popovídat si o tom můžeš i s psychologem..
Z čeho máš mindrák se tady nechceš svěřit?
Někdy pomůže, když se z toho člověk vymluví/vypíše.