slečna fajn

jak se zbavit mavaciho svalu?

Mam na mysli povislou kuzi a svaly na pazi,znate nekdo nejake ucine cviky?

Nejlepší odpověď
anonym

jo, ty myslíš „křidýlka“? No to se vezme do každý ruky jedna čínka a různě se zvedaj,nebo stačí PET flašky 🙂Vážně, jednou rukou se opři a druhou v mírném předklonu zvedej čínku,loket podél těla, dozadu
Doplňuji:
anebo tohle…http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=ywrqd4FlhBE

Další odpovědi
Damiana

Plavání – to je skutečně nejlepší. Záleží také na elasticitě tvé kůže – hodně jí snižuje kouření (ničí kolagenová vlákna) a také… ehm…na věku… Evidentně máš atrofované svaly nebo jsi hodně zhubla. Někdy je jediným řešením zásah plastického chirurga – přebytečná kůže se musí odstranit.
Posilování paží je také velmi účinná metoda, ale ve vodě to jde fakt nejlépe – vlastní zkušenost.
Připrav se ale na to, že je to velice zdlouhavý proces a výsledky jsou vidět opravdu pomalu. Musíš vydržet.:-)