JAK SE ZBAVIT MALIN?

Dobrý den, poradí mi prosím někdo jak se zbavím malin, které má soused zasazené u našeho plotu a mě vyrůstají v záhonech, které mám kolem plotu. Je to každý rok horší a horší. Fakt si nevím rady, dost mě to štve. Děkuji moc za radu.

Nejlepší odpověď
cukrar

totální herbicid

Další odpovědi
oskar

Těsne kolem plotu přesekejte kořeny,aby se dale nerozrůstaly.Malini se šiři kořeny.

FOG

Tesne vedle plotu ,kde se nachazeji maliny zapustit do zeme prekazku – nejaky plech ,pod ktery se jiz koreny nedostanou.

Silvershine

Zryjte plochu u Vašeho plotu, chemické prostředky by mohly poškodit i maliny Vašeho souseda.

elektrikář

Pokud se chcete zbavit malin rád si je od vás vezmu na mojí zahradě jsem mněl rubín a někdo mi je všechny vyryl. Jinak pomůže kolem plotu dát plech nebo lino a na svou zahradu malinové kořeny nepustit 2946098@Gmail.com