Pozor bulvár

Jak se zbavit Lupénky?!!

Jak se zbavit škaredé nemoci jménem Lupénka???

Nejlepší odpověď
Džanička

Toto je běh na dlouhou trať.. Já mám lupénku od 17 let, začala mi na loktech a pak ve vlasech, dnes je mi 32 a mám jí po celém těle.. Jenže já jsem lajdák a tak o ní moc nepečuji.. Nejlepší je sluníčko, ale to už v tomto čase moc není.. Takže zajdi na kožní a nech si napsat horské sluníčko od lékaře.. To je takové modré světlo, které je na lupénku hodně účinné.. ALE NE SOLÁRKO, to je o ničem jiném, tam je sice také modré světlo, ale jiné záření, proto to nepomáhá.. Jde o to, že jedno má UVA záření a druhé UVB záření.. Z mojí zkušenosti mi poprvé horské sluníčko pomohlo už při druhé návštěvě, a lupénka se mi znovu objevila až za dva roky.. Je to většinou na 10 chození a začíná to na 10 vteřinách a postupně se pak čas přidává, je to proto, aby tě to nespálilo, vím o čem mluvím.. Pojišťovna to hradí, takže se to neplatí.. Dále bahno z mrtvého moře, do koupele sůl z mrtvého moře, ale může být i kuchyňská (tu mi aspoň dávali v nemocnici).. Já se mažu MASTÍ Beloderm (né krém, ten je na prd), do vlasů mám Gelargin, ten si myslím že je hodně dobrý, a lupénka brzy mizí, dále na promazávání mám Lipobase krém, ten hodně promašťuje.. Také je dobré když se namažeš, zabalit se do potravinové fólie (jako bageta – každou nohu, nebo ruku zvlášť), ta fólie je na to, aby se mast dostala hlouběji do ložiska, protože když se pak oblékneš, všechno vetřeš do oblečení.. Jelikož lupénka ve fólii hodně svědí, je dobré vydržet min. 2 hodiny aby to mělo ten účinek, a nebo na noc, ale mám zkušenost, že se budím, tak to jde stejně nakonec dolů.. Také mám bylinnou mast Cannabis konopí, ale tu mám jen na promazávání, když mi mast Beloderm dojde.. Můžeš si nechat zaslat nějaké info o masti na emailu putorius@putorius.cz, web stránky nemám.. Také bych chtěla napsat, že NENÍ pravda že je lupénka nevyléčitelná choroba, protože moji bratři jí mají také, ten mladší byl v nemocnici a tam mu jí zcela vyléčili, je to zpátky nějakých 8 let a lupénku nemá, starší jí má též, ale v tom nejhorším stadiu, že mu na to nic nepomáhá, já jsem takový střed.. A když se hodně snažím, tak mi lupénka zmizí.. Pokud přestanu, mám jí zpět a to v ještě horší formě.. Takže nezoufej, každý člověk je jiný a lupénky je několik druhů.. Pokud si ještě na něco vzpomenu tak ještě něco připíšu, pokud budeš chtít ještě něco vědět, tak mi napiš na odpovědi zprávu.. ;)

Další odpovědi
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=lup%C3%A9nka

www

Léčbou!
Nejlépe na kožním oddělení u specialisty 😉
Doplňuji:
To mosoj: tuto nemoc měla sestra v dětství a nyní, šedesátnice, je již od cca 25let bez jakýchkoliv příznaků! Takže zázrak, mylná diagnosa specialistů? 😉

iceT

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pso­ri%C3%A1za
http://zena.cen­trum.cz/zdravi/no­vinky/clanek.phtml?id=79­2040#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=stylebox&ut­m_campaign=B&ut­m_term=positi­on-7

mosoj

Psoriáza je autoimunitní onemocnění. Vyléčit nelze. Jde pouze udržovat v nějakém přijatelném stavu a i to se někdy nedaří !
Doplňuji:
www tady si přečti názory těch co ji mají a lékařky. To že je lupénka momentálně v latentní formě neznamená že je vyléčená !!!

http://diskuse­.doktorka.cz/lu­penka/archiv/2310/

marci1

Údajně pomáhá mírnit příznaky koupání v Mrtvém moři.

klob1

Ano, Černé nebo Mrtvé moře..Jinak Cannabis..také­..koupele a oleje speciální..
Jsou i nějaké přírodní kapky..
V Hradci Králové je nějaký doktor,ten něco měří na těle a pak dá kapičky přímo na ten problém..
Najít zárodek a zničit..

Jirka Řezník

Já používám doplněk stravy Senzycol. Možná to zní divně, ale opravdu to pomáhá. Používám sice i různé mastičky, ale od té doby co jsem začal užívat přípravek Senzycol je to mnohem lepší. Určitě doporučuju vyzkoušet. Mě teda rozhodně léčbu zlepšil. Doofám, že postupem času zmizí tato odporná nemoc úplně.