plavala

Jak se zbavit kyseliny mléčné ve svalech?

Rychle a efektivně… Bolest svalů po velké anaerobní svalové práci. Praktické řešení? Nevím, co je pravdy na pomazání Alpou, četl jsem ale, že vzhledem k tomu, že obsahuje alkohol, se dá používat jen příležitostně, jelikož vysušuje pleť. (Už takhle mám dost problematickou pleť). V profesionální péči se dokonce nepoužívá Alpa a francovka celkově vůbec.
Jiná lepší řešení? Děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
anonym

„Rychle a efektivně“… – kyselinu mléčnou odbouráš tím účinněji, čím pravidelněji podobně pracuješ (cvičíš…). No – zpětně to nejde. 😉
Takže – pomůže prohřátí organismu (sauna, koupel), masáž a lehké (švihové) cvičení (podle toho, o které svalové skupiny se ti jedná – výklus, cyklo, gymnastika…).

Další odpovědi
anonym

Pročti si toto:
http://www.be­zeckaskola.cz/cla­nek-681-tf-laktat-aerobni-prah-bod-varu-bezecky-rok-3-tyden.html

marci1

Mazat hřejivým gelem, teplá koupel ve vaně.

HonzikPernik

Doporučuji nepít mléko a nejíst mléčné výrobky.

mosoj

Použij Harpago ( Čertův dráp).

http://search­.seznam.cz/?q=%C4%8­Dert%C5%AFv+dr%C3%A1p+­recenze&aq=2&oq=%­C4%8Dert%C5%AF­v+dr%C3%A1p&sou­rceid=szn-HP&thru=sug
Doplňuji:
Kyselina mléčná nemá s mlékem mimo zavádějícího názvu nic společného !

Lamalam

Vyklusat a potom teplá koupel nebo sauna.