JAK SE ZBAVIT KVASINEK?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Léčba bude jedině z rukou lékaře

Kvasinky jsou dnes velmi rozšířený problém a léčba je dlouhodobá a složitá. Přesto se dá s candidou bojovat a přemoci ji a my vám v našem čtyřdílném seriálu podrobně poradíme jak.

Protože je problém candidy rozsáhlý, rozdělili jsme jej do čtyř dílů a každý týden uveřejníme jeden:

  1. díl- Popis a příznaky
  2. díl- Léčba
  3. díl- Přesný rozpis osmi týdnů, po kterých se bude odehrávat hlavní boj s kvasinkami (léky, potraviny, doplňky, terapie)
  4. díl- Recepty na jídla při candidě

Popis
Candida albicans (kvasinky) je běžná součást lidského těla, která žije v rovnováze s „hodnou“ bakterií acidofil, která napomáhá trávení. Máme ji v těle od narození a za normálního stavu tělo množství kvasinek kontroluje. Pokud se však začne nekontrolovatelně množit- například při oslabení organismu, při užívání antibiotik, steroidů a hormonů, při stresu, špatné výživě, nadměrném množství cukru, alkoholu, léků a drog, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekci známou jako kandidóza. Mikroorganismus může cestovat krevním oběhem do mnoha tělních orgánů. Špatná strava způsobuje nerovnováhu mezi kvasinkami a acidofilem. Kvasinky si libují v průmyslově zpracovaných potravinách, alkoholických nápojích a hlavně cukru. Pokud jim tohle vše dopřáváme, nemají důvod takové prostředí opouštět, hojně se množí a je velký problém dostat je z těla pryč

dál v odkazu

Zdroj: http://www.ze­ny.cz/magazin/gy­nekologie/kva­sinky--candida--kandidoza---jak-se-jich-zbavit-1--dil.aspx

Další odpovědi
aloevera5

Na kvasinkové infekce je výborné: ACTIVE PROBIOTIC, dobré jsou v kombinaci s aloe vera gelem

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/top-12-nejzadanejsi

anonym

I v lekarne uz maji ledacos i bez receptu. Reknete tam po pravde priznaky a mozna vam pomuzou i tam. -iv-

vecernice

Tak že konec mýdla a parfemovaných sprchových gelů.Do lázně,koupele přidávat běžný ocet.Pokud máte jen sprchu tak třeba do lavoru.Fakt to zabírá.

simonka

Mívám tyto problémy také a bude to znít možná paradoxně, ale můj gynekolog mi poradil, že hned jak se objeví první příznaky, mám si do vlažné vody dát ocet – poměr přesně nevím, ale prý jak kdo snese a na několik minut si do toho sednout (do plastového umyvadla). Zpočátku to bylo nepříjemné, ale pomohlo to. Trochu upravím jídelníček a je na čas pokoj. Další varianta je v lékárně jsem zakoupila TeaTreeOil olejíček, který též pomůže. Pálí to, je to nepříjemné, ale pomáhá

Sabulak

Já teda s tímto problémy nemám, ale musím říct, že houbicky.eu jsou super. Kolikrát, když už nevím, co by mi pomohlo, kouknu tam, koupím, zkusím… No a super. Od nich vše, co mají, zabírá.

Lurenka

Ahoj, já jsem na to strašně trpěla. Vždycky jsem to vyléčila, chvilku byl klid… No a pak zase přidjou. Už mi došla trpělivost. Takže jsem si na to koupila tento doplněk stravy https://www.hou­bicky.eu/outkov­ka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/ a konečně mám klid.