JAK SE ZBAVIT KVASINEK?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Léčba bude jedině z rukou lékaře

Kvasinky jsou dnes velmi rozšířený problém a léčba je dlouhodobá a složitá. Přesto se dá s candidou bojovat a přemoci ji a my vám v našem čtyřdílném seriálu podrobně poradíme jak.

Protože je problém candidy rozsáhlý, rozdělili jsme jej do čtyř dílů a každý týden uveřejníme jeden:
1. díl- Popis a příznaky
2. díl- Léčba
3. díl- Přesný rozpis osmi týdnů, po kterých se bude odehrávat hlavní boj s kvasinkami (léky, potraviny, doplňky, terapie)
4. díl- Recepty na jídla při candidě

Popis
Candida albicans (kvasinky) je běžná součást lidského těla, která žije v rovnováze s "hodnou" bakterií acidofil, která napomáhá trávení. Máme ji v těle od narození a za normálního stavu tělo množství kvasinek kontroluje. Pokud se však začne nekontrolovatelně množit- například při oslabení organismu, při užívání antibiotik, steroidů a hormonů, při stresu, špatné výživě, nadměrném množství cukru, alkoholu, léků a drog, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekci známou jako kandidóza. Mikroorganismus může cestovat krevním oběhem do mnoha tělních orgánů. Špatná strava způsobuje nerovnováhu mezi kvasinkami a acidofilem. Kvasinky si libují v průmyslově zpracovaných potravinách, alkoholických nápojích a hlavně cukru. Pokud jim tohle vše dopřáváme, nemají důvod takové prostředí opouštět, hojně se množí a je velký problém dostat je z těla pryč

dál v odkazu

Zdroj: http://www.zeny.cz/magazin/gyn ekologie/kvasinky--candida--ka ndidoza---jak-se-jich-zbavit-1 --dil.aspx

Další odpovědi:

Pokročilý

Na kvasinkové infekce je výborné: ACTIVE PROBIOTIC, dobré jsou v kombinaci s aloe vera gelem

Zdroj: http://aloevera5.mypage.cz/men u/produkty/top-12-nejzadanejsi

I v lekarne uz maji ledacos i bez receptu. Reknete tam po pravde priznaky a mozna vam pomuzou i tam. -iv-

Bronzový

Tak že konec mýdla a parfemovaných sprchových gelů.Do lázně,koupele přidávat běžný ocet.Pokud máte jen sprchu tak třeba do lavoru.Fakt to zabírá.

Pokročilý

Mívám tyto problémy také a bude to znít možná paradoxně, ale můj gynekolog mi poradil, že hned jak se objeví první příznaky, mám si do vlažné vody dát ocet - poměr přesně nevím, ale prý jak kdo snese a na několik minut si do toho sednout (do plastového umyvadla). Zpočátku to bylo nepříjemné, ale pomohlo to. Trochu upravím jídelníček a je na čas pokoj. Další varianta je v lékárně jsem zakoupila TeaTreeOil olejíček, který též pomůže. Pálí to, je to nepříjemné, ale pomáhá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.