Gabe

Jak se zbavit kuny na chatě?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka již byla několikrát na této stránce položená. Podívejte se do odkazu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+se+zba­vit+kuny&sa=Vyh­ledat#1100

Další odpovědi
irij

Půjčít sklopec od myslivce, nalíčit suchou švestku , chytit a pak samozřejmě odvézt daleko a vypustit.

venkovan

Prodat chatu nebo ji podpálit. Náročnější je utěsnit všechny otvory kterými kuna pod střechu leze. Odchyt, odnášení apod., nemá smysl, za chvilku se do chaty nastěhuje jiná která obsadí revír po té odnešené. Rušičky, vlasy, rysí, medvědí trus apod., to je stále náročné na trvalou starost o tyto plašiče.

Zdroj: život