jak se zbavit kuny

Jak se zbavíme kuny na půdě

Nejlepší odpověď
Jakub

Jediný, osvědčený, ale bohužel zakázaný způsob, jak se zbavit kuny je chytit ji do želez. Kuna má svůj revír a pravidelně chodí po stejné stezce. Právě v zimě to lze dobře zjistit. Ideální stav je, když chodí po zídce, ze které lze vyjmout cihlu nebo po podobném místě, aniž by se muselo nějak změnit. Na místo vyjmuté cihly se položí natažená a zajištěná železa. Bez návnady. Nechají se tam nejméně jeden měsíc a po zjištění podle stop na sněhu, že se kuna opět vrací, železa odjistíme. Ještě ten večer je naše. Žádné návnady na ni nepůsobí, ani různé odpuzovače. Také jsem slyšel, že na ni platí tygří trus. Jenže, kde sehnat tygra.

Další odpovědi
Michal

Nastražíme klecovou past.

afro.minerva

Dejte na půdu ostříhané lidské vlasy, nebo si v obchodě s mysliveckými potřebami kupte odpuzovač kun a hlodavců. Používá se to také do aut. Stojí to tak tři až pět set korun.

panenka

možná vám pomůže tenhle odkaz kde je napsáno jak se zbavit kuny v podkroví

Zdroj: http://ptejse­.cz/Question.as­px?title=Jak_na_k­uny_ve_st%C5%­99e%C5%A1e_rod­._domu?_Jak_se_j­ich_zbavit?&sub­category=250&ca­tegory=243&As­kID=3062

Vicki

Prý pomůže přípravek k podpalování-Pe-po.Dát do punčochy a uvidíte.Kunám prý vadí pach tohoto přípravku.A pak odříznout a zatarasit přístupové cesty.

Zdroj: www.ceskykutil.cz

Jarda Novák

Z Polska mi přivezli pastu Vigonez. Od zimy mám klid. Uvidíme jak dlouho.