Jak se zbavit kuny?

Prosím poradí někdo jak se zbavit kuny. Máme ve dřevě na zahradě 3 kuny, koupili jsme je již z barákem. Občas zavítají na půdu, bojím se že se zimou se tam přestěhují nastálo. Vlasy v punčoše, ani voňavky nezabraly.

Nejlepší odpověď
Dandi

Co jsem se tak na internetu dočetl, tak jsem zjistil, že kuny prostě půdy rády. Jedy, blikátka ani žádné zvuky je nevyženou na trvalo – tak na dva měsíce jen. Takže můžete zkusit zainvestovat do různých rušičů, ale podle všeho vám to nezajistí zbavení kuny…

Další odpovědi
Attack-design

nejlépe pomáhá vetší zvíře než je kuna, pes.....

LuciJe

Spolehlivě funguje pes v domě.

alenka901

prý lidské vlasy,děda jí měl na půdě a nekdo mu poradil ať tam pustí rádio a kuna byla opravdu pryč