kniže

Jak se zbavit krtka

Odpovědi
standa

Vyzkoušel jsem snad tisíc možností, ale nejúčinnější je jeho chycení do pasti.

Používám past v podobě tunelu s padacími dvířky, kterými se vleze dovnitř, ale ven to nejde.

Pastičku umístím do země ve směru jeho trasy, nejlépe podél plotu. Pastičku přikryji například nějakou dlaždicí a druhý den je hotovo…

Ochránci zvířat prominou 🙂

čárlí

Nejspolehlivější způsob je uveden zde:
http://www.splacho­vac.cz/legra cni-videa/vyhaneni-krtka-tlake m.html

hanny 2

Můj děda na krtka čekal nad ránem v lichou hodinu/nevím proč/ a jak se hrabal ven,tak ho vykopl motykou a zneškodnil.