Avatar uživatele
VampGirl

Jak se zbavit „knedlíku“ v krku?

Ráda bych se s vámi poradila. Od té doby co jsem byla naposledy nemocná mám pořád „knedlík“ v krku a hlavně po ránu mívám ucpaný nos. Ráda bych to nějak doléčila. Máte s tím nějakou zkušennost? Nešlo by třeba něco kloktat? Děkuju za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

z osobních zkušeností – nejlepším lékem na krk je cibule, buď z ní noční obklad na krk (naklást na kapesník a pobejt, vyspat se v tom) nebo ji nakrájet na kostičky do misky (cca 2 středně velké cibule) s víkem a prosypat cukrem, pustí šťávu, tu průběžně pít několik dní, když už z ní nic neteče, udělat novou… vynikající přírodní antibiotikum

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Taky jsem to měla koupila jsem si v lékarně černý bez sirup který mi pomohl.Nebo si můžete koupit v lékarně za 70 kč jmenuje se to Knedlík v krku bio porc.dvoukomorový 27g který vám určitě taky pomůže.

Zdroj: http://www.son­nentor.cz/son­nentor_cz/pro­dukty/caje/za­se_dobre/knedlik_v_krku_­bio_porc_dvou­komorovy_27g/(se­arch)/0/(car)/1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Možná by stačilo kloktat slabším roztokem slané vody.Jinak se poraďte v lékárně nebo zajděte k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rady74

Zkusil bych Vincentku,ta nic nezkazí,anebo obklad z cibule,svařit nakrájenou na kolečka a ještě teplou dát na krk,samozřejmě v obkladu,že?Mě to pomáhá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek