VampGirl

Jak se zbavit „knedlíku“ v krku?

Ráda bych se s vámi poradila. Od té doby co jsem byla naposledy nemocná mám pořád „knedlík“ v krku a hlavně po ránu mívám ucpaný nos. Ráda bych to nějak doléčila. Máte s tím nějakou zkušennost? Nešlo by třeba něco kloktat? Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
quentos

z osobních zkušeností – nejlepším lékem na krk je cibule, buď z ní noční obklad na krk (naklást na kapesník a pobejt, vyspat se v tom) nebo ji nakrájet na kostičky do misky (cca 2 středně velké cibule) s víkem a prosypat cukrem, pustí šťávu, tu průběžně pít několik dní, když už z ní nic neteče, udělat novou… vynikající přírodní antibiotikum

Další odpovědi
panenka

Taky jsem to měla koupila jsem si v lékarně černý bez sirup který mi pomohl.Nebo si můžete koupit v lékarně za 70 kč jmenuje se to Knedlík v krku bio porc.dvoukomorový 27g který vám určitě taky pomůže.

Zdroj: http://www.son­nentor.cz/son­nentor_cz/pro­dukty/caje/za­se_dobre/knedlik_v_krku_­bio_porc_dvou­komorovy_27g/(se­arch)/0/(car)/1

Michal

Možná by stačilo kloktat slabším roztokem slané vody.Jinak se poraďte v lékárně nebo zajděte k lékaři.

rady74

Zkusil bych Vincentku,ta nic nezkazí,anebo obklad z cibule,svařit nakrájenou na kolečka a ještě teplou dát na krk,samozřejmě v obkladu,že?Mě to pomáhá.