Muerte

jak se zbavit hlidace

zdravim ja mam na pc nainstalovaneho hlidace a nevim jak to obejit kdyz chodim na stranky s erotickou tematikou a tim padem nemohu tam chodit bo by to rodice zjistily a smazani dat nepomuze pls jak se ho zbavit a podle me nepomuze ani anonymni prohlizeni diky

Nejlepší odpověď
joey

Pokud nemáš plnou kotnrolu nad systémem (nejsi Administrator), tak to obejít snadno nepůjde. BTW pokud máš v počítači od rodičů hlídače, tak bych byl opatrný abys tam neměl taky logovač navštívených stránek. Mohli by se tě pak ptát, proč chceš mít sex ve 13 letech apod. Internet není anonymní…

Další odpovědi
FeKka

Pokud víš, jak se jmenuje, otevři správce úloh.
přepni na záložku procesy a tam ho najdi, označ a dej delete. Potvrď tlačítkem OK a Voalá ! Jde to :)

fortin

Nic nepomůže. Třeba je tu Hlídač od toho, aby otevřením závadných stránek nebyl poškozen počítač.