bojnik1

Jak se zbavit hlášení :Váš počítač není zabezpečen,zkon­trolujte nastavení

Při startu počítače se objeví toto hlášení.Používám ochranu AVG-9 a tam je firewall zapnutý tak jak se mám zachovat?Já oznámení ignoruji a nechávám windows defender vyplý.Jak se tohoto hlásení zbavit.Mám Win. Vista.Díky!

Odpovědi
kenyrts

tato hláška se může také objevovat,když nemáte nejnovější aktualizaci antiviru,tak,že aktualizovat.
Dále se podívejte start-ovládací panely-centrum zabezpečení, jestli je tam vše O.K.

HOMER

Nejspíš to pude odinstalováním programu,který tyto upozornění ze sebe chrlí.Asi to bude ten windows defender taky řešit,nevím.