adelakum

Jak se zbavit fleku z granátového jablka?

Mám bílé tepláky a ty se mi zašpinili štávou z granátového jabka…normálně jsem to prala..zustalo to tam..sice už míň ale je to dost vidět. Nevíte někdo jak by se toho šlo uplně zbavit nebo aby to nešlo skoro vidět? nemám namysli nějaké drahé prášky. Děkuji :)

Odpovědi
gecco

Odbarvit – Savem nebo něčím na bázi peroxidu (Vanish) – ale musíš v tom vyprat celé tepláky, nejen ten flek.

arachis

Přímo čersvou nebo nějaký džus či sirup? Pokud čersvou,tak hodně pomáhá citronová šťáva z opravdového citronu ( ne citronka),pokud už to byl nějaký džus,tak se také přikláním k savu,ale jedině perex. Bude se doma hodit a neudělá takový flek jako Savo originál.