Jak se zbavit EQ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Pokud je výrazem EQ myšlen emocionální kvocient,tak to asi nepůjde.

Jedině lobotomií,a to za to nestojí.

Emoční kvocient určuje míru schopnosti vcítit se, ovládat nálady, přizpůsobit se, být nezávislý, přátelský, laskavý, úcta, oblíbenost, vytrvalost.
EQ se staví vedle IQ jako další indikátor, který má vliv na úspěšnost životní dráhy. Lidé s vyšším nebo vysokým EQ mají dobré předpoklady být dobří manažeři, vůdčí osobnosti, poradci, ale také přátelé, milenci a partneři.(Net)