Jak se zbavit ekzému?

Nejlepší odpověď
dědapetr

S ekzémem je to složité je jich mnoho druhů a proto je dobré navštívit dermatologa kožní,protože je ta nemoc u kždého jiná.Doktor bude zkoušet nejvhodnější léčbu a tak je na vás zkoušet různé krémy a masti.

Další odpovědi
hanny 2

Všechny projevy na kůži jsou odrazem vnitřního prostředí,takže je vhodné léčit zevně i zevnitř.S tím by si ale zkušený a kvalitní dermatolog měl poradit.Bohužel to tak většinou není a začnou vás plácat kortikoidy.Takže zkuste nějakou detoxikaci organismu pomocí doplňků stravy a sežeňte si mast z konopí.Už jsem to tu několikrát psala,protože na ni nedám dopustit,opravdu pomáhá na exémy,na bolesti apod.Mám to vyzkoušeno a spousta mých známých také.