atriplex

Jak se zbavit duchů v LCD TV Panasonic?

Koupil jsem si novou LCD TV Panasonic, mám připojení přes kabel set top box UPC. Když se však dívám na nějaký pořad, tak mi v pozadí běhají „duchové“ jiný kanál televize, jako u nějaké staré analogové televize. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

co zkusit toto:
http://www.te­takaterina.cz/i­mages/469-vyvolavani-duchu.jpg

Další odpovědi
mosoj

Používáte nekvalitní kabel skart mezi settop boxem a televizí. Kabel přijímá některý kanál pozemního vysílače, který je u vás dostupný a plete se to signálu po kabelu.
Kupte si kvalitní kabel skart !!! Nikoliv za 70 Kč.