Misa503

Jak se zbavit doplňku v PC ?

Dobrý den. Opakovaně se mi objevuje, že není dobrý doplněk Internet Speed Checker a nabízí se mi možnost jej smazat. Dám souhlas a mezi tím se mi ukáže povolit Avast Browser Cleanup,
pak dám odstranit doplněk.
A myslel jsem, že budu mít od toho doplňku již trvale pokoj. Jenomže se mi ten doplněk během dne zase nějak dostane do PC a situace se opakuje – zase naskočí informace, že doplněk není dobrý…
Jak bych se mohl tohoto doplňku trvale zbavit ? Mám Win 8.1, stolní počítač, Firefox pro Windows, Avast-Antivirus.Děkuji za případné rady.

Nejlepší odpověď
Funna

http://www.zi­ve.cz/poradna/jak-odebrat-internet-speed-checker/sc-20-cq-526412/default­.aspx?consultan­swers=1