Extrezy

Jak se zbavit dlouhodobého průjmu? Trvá asi půl roku, na WC chodím i 10× denně.

Jím normální stravu (Těstoviny ,brambory ,maso, zelenina, ovoce)
15 let 158 cm 58 kg muž
Vždy to začne tak, že je mi zima, pak se mi zmenší genitálie a pak musím rychle na WC. Tohle se mi stane někdy i 10× denně.

Nejlepší odpověď
gecco

Připadá mi neuvěřitelné, že někdo, kdo má zdravotní potíže, půl roku ´trpí´ – a pak se ptá na netu na názory lidí, kteří jej v životě ani koutkem oka nezahlédli…
:-OO
Příznaky, jaké popisuješ, může mít leccos – a čím později to začneš řešit, tím déle to bude trvat a případně tím horší budou následky…
→ LÉKAŘ…!!!

Další odpovědi
briketka10

Jestli tento stav trvá půl roku není normální
doporučovala bych návštěvu odborného lékaře.

redy

Nó to se divím že ještě žiješ.Upaluj k lékaři…

anonym

Kdybys hledal na solidních portálech, našel bys tohle: https://www.le­karna.cz/text/pru­jem/

klumprt

Říká se, že aj na šibenicu si člověk zvykne, ale 10× denně na záchodě? Vždyť to musí představovat komplikaci pro denní program. Pokud člověk není doma na dávkách a nekouká do stropu…

anonym

Určitě zajdi k doktorovi,lepší rada není a snad tě to nepřepadlo i v tom bazénu?

da ny

Už dávno jste měl upalovat k lékaři!!!
„Pokud průjem trvá déle než 3 dny, běžte k lékaři…“:
http://www.spor­tuj.com/view.php?na­zevclanku=chro­nicky-prujem-dlouhodoby-prujem&cisloclan­ku=2013110044

ptáč

Pane, pokud jsem včera četl něco podobného, o podobných příznacích, tak se jedná o rychlý nástup Alzheimerovy nemoci. A není to vtip.

bolak

Zajímavé že tě ani nebolí břicho, nebo nemáš problémy s očima, kůží nebo tě nebolí záda či klouby, ruce či nohy, a ani nemáš zvýšené teploty, to by pak bylo jednoduché..

Ale ty máš jen průjem 10× denně..hm..co to může bejt.. a hlavně kam s tím zajít, to je otázka za milion:

  1. do hobby marketu
  2. na nádraží
  3. k lékaři

taradadadadadáááá… ještě máš pořád 3 nápovědy, nezapomínej na to

briketka10

Musí to být vážné, jinak bys nechodil, tak často.
Doktor udělá výtěr dá léky a bude dobře. Jí se
suché pečivo s černým čajem a piškoty cos psal
to v žádným případě taková strava spíš škodí.

Extrezy

Děkuju, co nejdřív zajdu k doktorovi nečekal sem že by to mohlo být něco tak vážného ale co si čtu příznaky tak je to asi očividné. :(