Bucpet

Jak se zbavit definitivně sweetpacks?

Zajímalo by mě jak se definitivně zbavím tady tohoto vyhledávače nebo co to je. Už jsem si kvůli tomu stáhla nějaký program na odinsatalování (Revo uninstaler nebo tak něco)odinstaluju a nic je to tam furt. Potřebovala bych přesný návod. I po otevření stránky když dám domů tak mi vyjedou stránky dvě jedna moje domovská a druhá tady ta. Předem dík moc já jsem mimoň a sama na to asi nepříjdu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Stříbrný

Bedy

Stáhněte si program AdwCleaner z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte.
Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz.
Doplňuji:
Tyhlety potvory se v počítači drží a odinstalátorem často odinstalovat nejdou a když už, tak tam zůstane spoustu zbytků a i CCleaner je na toto krátký.

Proto doporučím použít program AdwCleaner, který mám dlouhodobě vyzkoušený, navíc vytváří výpis, podle kterého poznám, jestli náhodou na něco nezapomněl, jestli v počítači ještě něco nezůstalo…

Další odpovědi
ivzez

Zkuste počítač vyčistit CCleanerem, měla byste v něm najít i nabídku odinstalování SW.

A do budoucna doporučím sledovat (číst!!) průběh instalace nových programů. Pokud byste instalaci jenom automaticky odklikávala, nainstalujete si brzy další těžko odstranitelný program, toolbar do prohlížeče apod.

bububabu

Pro Bedy, na tvůj odkaz antivir hlásí Pozor nebezpečný webový server!!

Majkl95

Mě teda antivir nic nehlásí :D asi máš avasta nebo jinýho lháře :D