Natee

Jak se zbavit bradavice na chodidle a na prstu ruky?

Jeden čas jsem chodila na kožní – vypalování dusíkem. To mě ale strašně bolelo a bylo mi to nepříjemné. neznáte nějakou jinou metodu? Přírodní, nebolestivou? Slyšela jsem o pokapání šťávou z nějaké květiny..

Nejlepší odpověď
Drap

V lékárnách jsou přípravky na bradavice, někdy to funguje. Z lidového léčitelství se doporučuje potérat bradavici šťávou z vlaštovičníku , jiný pramen uváděl potírat vepřovou žlučí.

Další odpovědi
Sůwa

Mám vyzkoušeno potřít oranžovou šťávou z rostliny vlaštovičník, ale vhodná je buď právě teď, nebo až na jaře. V zimě neroste a v létě má málo šťávy.

hanny 2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-co-nejrychleji-vylecit-velkou-bradavici-na-noze

hanulka11

já to vždy nechala na lékařích ,ale zde máš zkušenosti druhých – přírodní cestou

http://rodina­.cz/nazor11901925­.htm

Protiva

To je problém moc čistých rukou. U chlapů se to řeší vyjetým motorovým olejem. Zkus taťkovi zkontrolovat stav oleje v autě. Neumývat, pouze utřít hadrem.