kemis

Jak se zbavit bradavice?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je opravdu hodně diskuzí a rad, které se tu probíraly

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+se+zba­vit+bradavice&sa=Vyh­ledat#1384

Další odpovědi
simsalabim

Můžeš si zajít na vypálení nebo koupit takovej ten sajrajtek na bradavice, a leptat každý den. Taky, když někde uvidíš vlaštovičník, můžeš kousek odtrhnou a namazat si to. Ale nejlepší je vžydcky doktor,ten o tom ví nejvíc…

DomcaCZ

výříznutí v nemocnici, nebo v lékárnách protávají přípravek který při přiložení k bradavici zmrazí a potom by měla odpadnout