kazisvět

Jak se zbavit bolesti trapézového svalu?

Patrně v souvislosti s nachlazením mně bolí trapézový sval za krkem. Je to třetí den. Trochu se to zlepšuje.
Doplňuji:
Bolest se projevuje hlavně při výraznějším otočení hlavy na obě strany.

Odpovědi
slad08

Chce to čas a samo to přejde. Měj krk v teple a ráno to můžeš zkusit rozhýbat (např: kroužením hlavy na obě strany)

marci1

Na krk teplý obklad, nebo šálu a hlavu zkoušet pomalu sklánět k pravému a levému rameni.

mojitek

kup si hřejivou koňskou mast(tu s chili papričkami) a měj ten trapez v teple(šála a svetr třeba) ,vyvaruj se průvanu,ten je horší než zima.