lukinn

Jak se zbavit bolesti lokte?

Dobrý den, asi před rokem jsem spadl na loket a od te doby mě při nějaké zátěži bolí např. když něco zvedám. Můj ortoped mě s tím poslal na rehabilitace kam jsem chodil 16 dní-8× magnet a 8× ultrazvuk ale vůbec to nepomohlo.Nedá se říct že by mě loket bolel vyloženě na vnější nebo vnitřní straně ale spíše uprostřed v oblasti olecranu. Je mi 17 a kvůli těmto bolestem jsem nechal cvičení s vlastní vahou což mě mrzí, prosím o nějakou radu jak bych tento problém mohl vyřešit. Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Myslíš, že jsme chytřejší a že známe tvůj loket lépe, než tvůj ortoped?

Další odpovědi
ivzez

Rehabilitace je běh na dlouhou trať, někdy může
návrat k normálnímu stavu trvat i několik let.

Sem žádný ortoped nechodí a i kdyby chodil,
nedokáže poradit bez vyšetření.

Jak se zbavit bolesti?
Navštěvovat dál ortopeda, řídit se jeho pokyny
a absolvovat další rehabilitace.

________________

Z vlastní zkušenosti:
Přestože mi na RHB tvrdili, že na magnetoterapii se musí chodit denně
nebo alespoň ob den, vyplatilo se mi rozvrh upravit jinak. Jedna terapie,
dva dny volno → „dojezd“ byl delší, stav se dále zlepšoval i po vyčerpání
předepsaného počtu terapií. Rehabilitaci jsem i tak musela absolvovat ještě
několikrát, konečné zlepšení přišlo po několika letech.

!!POZOR!!
Co se osvědčilo mně, nemusí Vám pomoci, mohlo by Vám to
naopak uškodit. Doporučuji vždy vše konzultovat s ortopedem.