emm.kate

Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech ?

Nejlepší odpověď
briketka10

jezte dostatek základních vitamínů a hlavně zinek viz článek :
http://ona.id­nes.cz/co-znamenaji-na-nehtech-bile-skvrny-modra-barva-nebo-ryhy-pee-/zdravi.aspx?c=A090625­_095201_vase-telo_pet
Doplňuji:
jeden článeček o vitamínech :
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/bile-skvrny-na-nehtech/

Další odpovědi
manon

Může to být nedostatek vitamínů nebo některých minerálů, tedy špatná životospráva – ale taky jiný zdravotní problém možná. Pro začátek neškodí omrknout vlastní jídelníček, kdyby to nepomohlo, ať pomůže lékař.

Damiana

Řekla bych, že by pomohla detoxikace organismu, změna a celkové ozdravení jídleníčku. Chybí ti nejspíš důležité minerály a vitamíny. Vedou se ale spory o vápník. Někdo tvrdí, že bílé skvrny značí jeho nedostatek, jiný zase, že nadbytek, který se ukládá v ledvinách.
Projdi si odkazy, snad tě některý z nich uspokojí. 🙂

http://www.go­ogle.cz/search?q=B%C3%A­Dl%C3%A9+skvrny+na+neh­tech&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=eMTwT5brA6354Q­T51PjcDQ

anonym

ano, opět později -zinek!! Briketka 10 je rychlá jako blesk 😁

Sůwa

Možná už jsem to sem psala, tak se omlouvám. Babička říkávala, že bílé skvrny znamenají :
palec – víra
ukazovák – naděje
prostředník – láska
prsteník – štěstí
malík – neštěstí ( tam se dělají nejméně a taky je nejmenší )
Mám je celý život a nijak to neřeším, je to lepší než věštění z karet a zdarma! Momentálně mám pouze „štěstí“ a to na pravé ruce. Už bylo na čase 🙂.