jojo2014

Jak se zbavit bílého povlaku na jazyku?

Byl jsem u doktorky a řekla mi,že mám něco ve střevě,ale nic hrozného.Mám jist přes víkend dietní jidla.Ale povlak pořad nemizí.Ještě před nastěvou doktorky jsem měl po ránu nechuť k jidlu a přitom jak kdybych měl pocit hladu.V lednu jsem bral 5 dní antibiotiky. Myslíte že je to špatná mikroflóra? Doma mám ještě biopron 9 premium.Zlepšuje mikroflóru.Myslíte si,že to po může?Díky za odpověďy

Odpovědi
anonym

Bílý povlak – toxiny v těle
http://www.cen­trumzdravibrno­.cz/nase-nabidka/ocista-jazyka/

ReHu

Možností je určitě víc.
Můžeš zkusit při čištění zubů vydrhnout i jazyk. Někdo používá stejný kartáček, jako na zuby, někdo např. Curaprox, který má jemné štětinky. Jsou i spec.„kartáčky“ na ¨jazyk, ale přijde mi to zbytečné.