Kajdamajda

Jak se zbavit „beďarů“ na zádech?

Odpovědi
anonym

Vyďoubne ti je někdo jiný, anebo, a to je lepší nápad, si zajdi na kožní, oni ti od toho pomůžou, mají na to různé přístroje
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=mHsM0h4­LYbs
třeba takovým udělátkem, to se dá koupit v obchodě se zdravotními potřebami, ale taky se na to používají různé lasery, když ti to někdo bude dělat doma, ať nejdřív všechno vydesinfikuje a používá rukavice, aby se ti to nerozneslo i jinam, často si měň trička, nebo košile, nevím, co niosíš,nestane se nic, když je máš radši vyžehlená, hlavně zevnitř na těch zádech a bavlněná