zikeel

Jak se zbavit barvy na steny, ktera mi nakapalana parkety a nejde odstranit ani redidlem??? Dekuji

Odpovědi
Jahodinx

Seškrábat :)

Drap

Důležité je co je to za barvu. U většiny funguje mechanické, opatrné seškrábání a zbytek vyčistit octovou vodou.

honza19hk

pokud je to klasická barva na stěny tak ta je přece ředitelná vodou,takže je jasné,že ředidlem ji neumeješ.Pokud jsou ty parkety chráněné vůči vodě(např lakem) zkus tam trošku vody nalít a nebo položit na kápanec mokrý hadr,skvrna se třeba rozmočí a půjde dolů lépe. Pokud ne,tak vzít příborový nůž a opatrně seškrábat a nejlépe za mokra(tzn s vodou)