Jamie

Jak se zbavit akné? Poradíte?

Ahoj holky, mám beďar na kterým je hnis a pořád nevím jak se ho zbavit. Když zanikne tak se pořád vrací (na bradě), poraďte co s tím prosím, ale ne žádné přípravky atd, ale nějakým přirozeným způsobem, tak aby se už nevrátil, já jinak nemám vůbec probolémy s akné, jen od té doby co jsem si ho na tom místě vymačkala, tak vznikl problém. Předem mockrát děkuju za odpovědi.

Odpovědi
gecco

Zajdi si k dermatologovi (nebo chirurgovi) – zřejmě máš to ložisko hnisu hluboko – tak aby ti je pořádně vyčistil…
😉

ptáč

Nic, hlavně změň PH tekutého mýdla. Zapomeň na webové stránky, na kterých budou v komentářích nabízet řešení. Todlenc patří k dospívání, je to znak, ne nemoc. Vyhledej víc stránek s touto problematikou, platí, že víc zkušeností, tím míň reklamy.