ZT

Jak se zbavit Ad.fly?

Zdravím, potřebuji pomoct s Edge. Pokaždé se mi místo požadované stránky otevře stránka Ad.fly. Nevím, jak se toho zbavit. Nedokážu otevřít nic kromě Seznamu. Posledních 5 dní s tím bojuji. Byla mi dána ráda, ať hodím Microsoft Edge, který používám jako prohlížet, do původního nastavení, ale nepřišla jsem vůbec, jak na to. Prosím pomozte!!! Potřebuji notes k vyhledávání věcí k bakalářské práci a nic teď neudělám. Nedokážu vůbec nic, vždy Ad.fly :( :(

Odpovědi
Ronnie3697

Stáhni si malware bytes a zkus si projet počítač.
A začni používat Chrome nebo Firefox :)

ivzez

K odpovědi Ronnieho doporučím
si po odstranění Ad.fly hlídat každý instalační program:
Je nutné číst všechno, co Vám instalační program píše
(nestačí jen automaticky odklikávat „Další“/Next) a ODškrtávat
vše, co Vám instalace nabízí navíc, ale co nechcete.

Vyhnete se možným problémům do budoucna.