Kerynka

Jak se zbavím vších vajíček aniž bych je vybírala?

Nejlepší odpověď
anonym

V lekarne maji specialni sampony ! -iv-

Další odpovědi
žmufi

Tak jestli to nechcete vybírat… Tak jedině ostříhat. Pač ty spešl hřebeny tam vždycky nějaký zanechají. Chemie funguje na živý vši a většinu vajíček nechá. Jedinej způsob je vybrat. Nebo ostříhat strojkem bez nástavce. To pak ale máte jistotu, že jste žádný nikde nezapomněla.

hanulka11

kup si v lékárně Capissan forte proti vším a hnidám …působí spolehlivě

dědapetr

Tady sa dá taky něco vyhledat:http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=v%C5%A1i&sa=Vyh­ledat#1026

Deli

Máme dobrou zkušenost se sprayem a šamponem PARANIT. Po prvním použití (20 minut) zabije vši i hnídy. Na vlasech ale zůstávají, nutno tedy opakovaně vyčesávat mrtvé hnídy.
Tím vybíráním si projdou většinou několikrát všechny maminky školních dětí, tak zatněte zuby a jděte do toho… :-/

žolik

zajděte si do lékarny dnes mají dobré přípravky,už i na ty vajíčka ať neštastná.

Zdroj: žolík