#Majinka

Jak se zbavím problému s mobilním telefonem?

Prosím potřebovala bych poradit. Když si chci stáhnout nějakou aplikaci do telefonu tak mi to píše že v externím úložišti není dostatek místa , ale přitom mám v úložišti hodně místa. Děkuju za každou radu :) všechno se bude hodit :)

Odpovědi
icurusL

Zkus ho dát do továrního nastavení, ale nejdřív zkus promazat internetovou cache.

♥ Mája ♥

Taky bych potřebovala poradit s tímto problémem. :) bohužel mám ten stejný problé :( netuším co s tím mám dělat nic mi nejde aktualizovat ani nic stáhnout. :(