Karelcz

Jak se zbavím malých mušek které jsou v půdě u kytek?

Neznám název těch potvor. Ale asi tušíte o co se jedná. Problém je, že jsem moc zaléval a to je špatně. Jsou v půdě kde mám kytky a postřik který jsem použil nefunguje. Nevím zda vůbec bude platný postřik když jsou právě v zemině.

Děkuji za informace. Rád bych se jich zbavil napořád a poté prevencí zamezil jejich návratu.

Btw ty co již létají mám klasicky zabít se dále nemnožili?
Doplňuji:
Ty potvory zabiji jinou potvorou? To je skvělé! :) Dík.

Nejlepší odpověď
gecco

Počti si zkušenost pěstitele – http://salvej-divotvorna.in­fo/www/steiner­nema_feltiae_pro­ti_smutnicim.php

Ty, které již létají – zaplácnout a nebo použít mucholapky (něco lepivého poblíž květináčů), proti larvám jsou hlístnice nejjednodušší a opravdu účinné.
😉
Doplňuji:
Jo jo – a té jiné potvory se snadno zbavíš prostým vyschnutím substrátu…
😉

Další odpovědi
ahold

Tak my jsme se zbavili černých malých mušek tímto přípravkem:
http://www.truh­likov.cz/substral-careo-granulat-50g-insekticid
Taky omez zálivku. Tyto granulky působí právě v půdě a zároveň hnojí. Jsem s tím spokojená.